Boxy a krabičky

5 položek celkem

Cena

4271069
14271069
Krabička s věnováním tvar srdce
od 427 Kč

Materiál: topolová překližka 3 mm Rozměr: 230 * 200 * 50 mm

235
Krabička s vlastním logem
427 Kč

Materiál: topolová překližka 5 mm Rozměr: 225 x 165 x 75

408
Dárkový box s gravírováním
534 Kč

Materiál: topolová překližka 5 mm Rozměr: dle Vašich požadavků

272
Box na dokumenty s vlastním obrázkem
909 Kč

Materiál: topolová překližka 5 mm Rozměr: 315 x 230 x 100 mm

402
Dárková krabička s vlastním motivem
1 069 Kč

Materiál: topolová překližka 6 mm Rozměr: 352 x 192 x 110 mm

407

Nejkrásnější dárek je ten, který druhému darujeme od srdce. Ať už se jedná o vlastnoručně vyrobenou věc, šperk nebo lahvinku něčeho dobrého, hodnotu dárku můžete mnohonásobně navýšit díky zdobnému obalu. A právě obaly, konkrétně tedy zdobené krabičky, jsou součástí této stránky.

Najdete u nás převážně dřevěné krabičky z topolové překližky, která je ideální volbou pro laserové vyřezávání. Vyniká totiž celou řadou vysoce ceněných vlastností. Tou nejzajímavější a nejžádanější je jistě výborná rozměrová a tvarová stálost, snadné opracování i skutečnost, že jde o jeden z nejpevnějších plošných materiálů.

V našem e-shopu jsou k dostání zdobené krabice na víno, či jiný alkohol, boxy na dokumenty, romantické krabičky ve tvaru srdce nebo krabice, kterou můžete jednoduše opatřit vlastním motivem, logem nebo obrázkem. Pro tuto možnost nás neváhejte kontaktovat. Pokud hledáte komerční řešení ze dřeva, nahlédněte do kategorie reklamních předmětů.

Samotnou dárkovou krabici se zdobením můžete opatřit také menšími dřevěnými dekoracemi. K dispozici jsou romantické motivy, motivy zvířat, lesních plodů, rostlin a květin nebo nápisy a zápichy, které je poté možno umístit třeba na dort.

Dárkové krabičky využijete nejen u příležitosti životního jubilea, ale také třeba na svatbě, během oslav vánočních svátků, výročí nebo jiné společenské události. Pokud hledáte ekologickou a estetickou variantu plastových krabiček nebo celofánu, jsou dřevěné krabičky z topolové překližky ideální volbou.

Krabičky, do kterých vložíte lahve, jsou doplněny o praktický úchop, který umožňuje snadné a bezpečné přenášení bez rizika rozbití lahve a vylití jejího obsahu. Ostatní dárkové krabice jsou pak opatřeny flexibilním zavíráním a je možno je tak použít opakovaně. 

U každého produktu vidíte, zda je aktuálně skladem (případně v jakém počtu kusů), detailní popis, cenu a samozřejmě také rozměry. Pokud vás k vybrané dárkové krabičce zajímá více informací, jsme připraveni odpovědět na vaše dotazy.

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1200 Kč
Úprava na míru
Úprava na míru
všech výrobků dle vašich požadavků
Grafický návrh
Grafický návrh
vytvoříme zdarma před objednávkou